Silna technika pozwalająca ominąć negatywne przekonania

Leżąc w łóżku rozmyślałam nad tym jak wiele osób ODCZUWA blokady w sobie,  kiedy chcą zmienić energię jaką emanują, energię jaką tworzą w określonych dziedzinach ich życia. Spotkałam się wiele razy z tym, jak mówiono mi: „Elu, nie mogę myśleć, że jest inaczej niż jest obecnie, czy mam siebie oszukiwać?”. Zastanawiałam się wtedy, co byłoby tym punktem zapalnym, które pozwoliłoby zacząć myśleć inaczej takim osobom, które pozwoliłoby otworzyć wyobraźnię i dzięki temu zacząć emanować inną, ulepszoną energią. Właśnie wtedy, tego poranka olśniło mnie! Matko jak ja kocham takie inspiracje, które przychodzą do mnie od mojej wyższej jaźni.

Pojawiła się w mojej głowie technika, którą nazwałam „Spójrz oczami swojej wyobraźni na siebie z przyszłości”. Tak! To jest to! (pomyślałam sobie). Technika ta jest bardzo silna, ponieważ pozwala ci przeskoczyć  twoje WSZYSTKIE OGRANICZENIA MYŚLOWE, WSZYSTKIE NEGATYWNE PRZEKONANIA!

Podam przykład: Twoim pragnieniem jest np. zamieszkanie we własnym mieszkaniu czy też domu – jak kto woli. Myśląc o tym, że tego chcesz, że takie jest twoje pragnienie kolejnego doświadczenia, możesz tworzyć „przy okazji”, mnóstwo wibracji wyrażających brak w tym obszarze. Mogę się przekradać twoje negatywne przekonania, takie jak chociażby:

  • Nie mam wystarczająco pieniędzy
  • Czy to na pewno jest  dobre dla mnie?
  • Co jak nie dam rady go spłacić?
  • Przyszłość jest niepewna…

To są tylko jedne z wielu, wielu negatywnych przekonań, które tworzą blokady w twoim przepływie energii, a bez połączenia energetycznego z tym co chcesz doświadczyć, nie jest możliwa jego fizyczna manifestacja……

Bo to jest tak: Z jednej strony tworzysz, wizje swojego wymarzonego miejsca na ziemi, a z drugiej strony tworzysz negatywną energię w tym samym obszarze (obszarze tego czego pragniesz) poprzez postrzeganie tego pragnienia z aktualnego miejsca, z aktualnego postrzegania, poprzez aktywne w tobie negatywne przekonania………więc wkradają się wątpliwości, uruchamiają się wszelkie negatywne programy.

Jednak kiedy będziesz myślał o swoim pragnieniu, stosując moją technikę ominiesz WSZYSTKIE NEGATYWNE PROGRAMY w twoim umyśle! Dlaczego?????? Ponieważ wyjdziesz z pozycji patrzenia swoimi oczami wyobraźni na siebie z przyszłości. Zadawaj sobie jedno pytanie, które TRANSFORMUJE TWOJĄ ENERGIĘ:”Jak widzę siebie w przyszłości” np. mieszkającego we własnym domu. Będziesz widział siebie mieszkającego już w tym domu, będziesz tworzył wizje tego jak przygotowujesz pyszny obiad w swojej pięknej kuchni, jak relaksujesz się w wygodnym fotelu itd…..

Zadając sobie to pytanie, „ustawiasz się” z pewnego punktu wibracyjnej częstotliwości, która jest wysoka i pozytywna. Zadając sobie to pytanie, będziesz widział siebie WYŁĄCZNIE w pozytywnych sytuacjach i dzięki temu będziesz tworzył pozytywną energię w tym obszarze, stając się wibracyjnym odpowiednikiem swojego pragnienia.

Tylko wtedy możliwa jest fizyczna manifestacja! :-)!!!

To co ci przekazałam jest tylko cząstką tego jak doświadczyć fizycznej manifestacji swoich pragnień. Jest tylko jednym małym podpunktem, pomagającym obejść blokady znajdujące się w iluzjonistycznym umyśle.


Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl (numer seryjny:5396e6e6-f154-49b9-bbd1-554c5bef4303)