Produkcja.NET – wszystko pod kontrolą. System ERP

Jak skutecznie zarządzać produkcją? Jak obniżyć koszta i zwiększyć jej efektywność? Jak poprawić wydajność maszyn i personelu? System ERP – Efektywnego Planowania Zasobów Przedsiębiorstwa – wspiera złożone procesy produkcyjne. Produkcja.NET  to nowoczesne rozwiązanie IT, które pozwoli zmaksymalizować zyski i zoptymalizować koszt produkcji. To innowacyjna aplikacja stworzona z myślą o średnich i dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Produkcja.NET innowacyjne zarządzanie

 

Aplikacja Produkcja.NET wspiera zarządzanie procesem produkcyjnym w systemie Comarch ERP XL. Umożliwia precyzyjne planowanie, szacowanie, nadzorowanie produkcji oraz rozliczanie jej kosztów. Integracja z modułami systemu Comarch ERP pozwala na precyzyjne zarządzanie kadrami, płacami, usprawnia procesy sprzedażowe i zarządzanie kontaktami handlowymi.

 

Oprogramowanie dla firm produkcyjnych

 

Produkcja.NET powstała jako kompleksowe rozwiązanie dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Umożliwia efektywne zarządzanie procesem produkcyjnym. Dzięki modułowej strukturze, istnieje możliwość elastycznego doboru kolejnych, zintegrowanych funkcjonalności systemu. Każda branża ma swoją specyfikę, każda firma unikatowe potrzeby, Produkcja.NET idealnie dopasowuje się do oczekiwań i złożonych wymagań przedsiębiorstw, dzięki rozbudowanym opcjom konfiguracyjnym.

 

Produckja.NET znajduje zastosowanie w różnych gałęziach produkcji, co poświadcza szerokie spektrum klientów z branż: narzędziowej, meblarskiej, militarnej, budowlanej czy spożywczej. Dzięki elastycznym możliwościom konfiguracji, system dostosowuje się do indywidualnego zapotrzebowania.

 

Wdrożenie Produkcja.NET

 

Podstawą skutecznego wdrożenia systemu jest poznanie potrzeb i oczekiwań klientów. W tym celu zespół konsultantów i architektów Produkcja.NET dokonuje analizy biznesowej, która pozwala określić cele, poszczególne procesy oraz potrzeby wynikające z wdrożenia systemu. Aby system w pełni zaspokajał potrzeby przedsiębiorstwa, stosuje się kilkuetapowy proces wdrożeniowy, na który składają się:

 

  • spotkanie inicjujące – z udziałem pracowników przedsiębiorstwa i przedstawicielami Produkcja.NET;

  • analiza biznesowa – doprecyzowanie celów oraz potrzeb przedsiębiorstwa;

  • opracowanie projektu – szczegółowe określenie rozwiązań;

  • wdrożenie systemu – złożony proces: instalacji, konfiguracji, migracji danych, testów oprogramowania;

  • szkolenie pracowników, użytkowników systemu;

  • właściwe uruchomienie systemu;

  • wsparcie techniczne i merytoryczne pracownika Produkcja.NET.

 

Dlaczego Produkcja.NET?

 

Program pozwala zwiększyć efektywność produkcji, zmniejszyć jej koszt poprzez możliwość nadzorowania każdego etapu, a także precyzyjnego kontrolowania i szacowania nakładów i zysków. Produkcja.NET umożliwia sprawne zarządzanie kadrami i zasobami produkcyjnymi.

 

System jest intuicyjny w obsłudze. Dzięki przejrzystemu panelowi umożliwia łatwe wprowadzanie, odczytywania i analizowanie danych. Panel dotykowy umożliwia szybką i sprawną obsługę. Pracownicy obsługują system za pośrednictwem „Warsztatowego Informatora Pracownika” – inteligentnego kioski informacyjnego.

 

Mobilna wersja umożliwia korzystanie z systemu ze pośrednictwem telefonu lub tabletu. „Mobilny Panel Szefa Produkcji” pozwala kontrolować przebieg procesu produkcyjnego w dowolnym miejscu i czasie.

 

Więcej informacji o możliwościach aplikacji znajdziesz na stronie http://oprogramowaniedlaprodukcji.pl/