Wakacje w Darłowie

Chociaż Boże Narodzenie za pasem, warto już teraz zacząć myśleć o wakacjach, tak, aby zaplanować je możliwie najciekawiej.

Uroki Bałtyku
Chociaż może kąpiele w Bałtyku to raczej przyjemność dla koneserów, wakacje nad polskim morzem mogą być cudownie spędzonym czasem wypoczynku. Z roku na rok poprawia się stan naszych plaż oraz rozbudowuje się ich infrastuktura. Polską specjalnością są też świeże ryby ze smażalni oraz doskonałe gofry z owocami, które jak wie każdy łasuch, najlepiej smakują właśnie nad morzem.
Poza tym, niezbyt wymagająca jest sama podróż nad Bałtyk – w zaledwie parę godzin jazdy samochodem lub pociągiem, możemy znaleźć się na miejscu. Żeby wakacje były w pełni udane, powinniśmy sobie znaleźć nadmorską miejscowość, nastawioną na turystykę, która ma nam sporo do zaoferowania.

Odwiedź Darłowo
Darłowo to miasto leżące w województwie zachodniopomorskim. Założone zostało już w średniowieczu i było nawet miastem królewskim. Tuż obok portu powstało też kąpielisko Darłówko, kurort, który może poszczycić się wyjątkowym Aquaparkiem – są w nim baseny z morską wodą. Na turystów czeka pond 5 kilometrów piaszczystych plaż, a także liczne ośrodki wczasowe i hotele, które zadbają o komfort przyjezdnych. Jednym z takich miejsc jest Róża Wiatrów. Ten ośrodek i zarazem hotel usytuowany jest bardzo blisko plaży. W swojej ofercie posiada pokoje, domki letniskowe oraz pole namiotowe i caravningowe. Dzięki temu każdy może spędzać wakacje tak jak lubi najbardziej. Róża Wiatrów zachęca do pobytu całe rodziny. Dla dzieci przygotowana jest specjalna przestrzeń na świeżym powietrzu, gdzie będą się one mogły wyszaleć – plan zabaw, pole do minigolfa, trampolina czy kort tenisowy. Również wewnątrz budynku urządzono pokój zabaw.
Osoby, które nie przepadają za kąpielami morskimi mogą spędzać czas przy basenie, wylegując się na leżaku, albo też skorzystać z hali sportowej, gdzie można grać w tenisa, czy siatkówkę. Kompleks Wypoczynkowy Róża Wiatrów organizuje także specjalne turnusy o charakterze rehabilitacyjnym – wakacje mogą więc stać się idealną okazją, żeby zadbać o swoje zdrowie.
Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie www.rozawiatrow.pl.