Rower na wyprawę w góry

Wybierasz się na wyprawę rowerową w góry – w Tatry, w Bieszczady, a może we francuskie Alpy? Będziesz musiał mieć solidny rower, który poradzi sobie na różnych trasach. Powinien to być komfortowy i wytrzymały rower trekkingowy. Takie założenia spełnia jednoślad wyprodukowany przez firmę Kross model Trans Alp.

Rower na wyprawy krajoznawcze

Firma Kross jest doskonale znana w świecie rowerowym. Od lat produkuje znakomitej jakości rowery, z wytrzymałych i solidnych podzespołów. Jej produkty są wykorzystywane tak przez amatorów, jak i profesjonalnych kolarzy. Model roweru Kross Trans Alp jest przeznaczony na dalekie wyprawy krajoznawcze. Jest to rower trekkingowy, który został zbudowany we współpracy różnych ekspertów zatrudnianych przez firmę Kross. Jest to jednoślad sprawdzony, bezawaryjny, do którego użytkownicy nie mają zwykle żadnych zastrzeżeń technicznych. Będzie doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które wymagają of roweru wygody używania, uniwersalności w zastosowaniu oraz solidności konstrukcji. Rower ten jest oferowany w wersji damskiej i męskiej. Można go kupić w sklepie internetowym StudioSport, a Kross Trans Alp zostanie dostarczony pod wskazany przez klienta adres.

Wyposażenie roweru Kross Trans Alp

Największą zaletą roweru marki Kross, modelu Trans Alp jest lekka konstrukcja, wysokiej klasy przerzutka Shimano Deoreo, 24 biegi, które pozwalają dostosować tempo i trudność jazdy do terenu, w którym porusza się rowerzysta, a także mocny bagażnik i starannie wykonane błotniki. Trans Alp posiada także zasilane z dynama oświetlenie, które zostało zamontowane wewnątrz przedniej piasty. Jeśli rowerzysta zamierza poruszać się rowerem Kross Trans Alp w trudnym, wymagającym terenie, nic nie stoi na przeszkodzie, bowiem został on wyposażony w widelec SR Suntour NEX ze skokiem 63 mm.

W wersji damskiej Kross Trans Alp jest uznawany za jeden z najlepszych rowerów trekkingowych dla kobiet, jakie obecnie są dostępne na polskim rynku. Bez problemu można poruszać się nim po równych ścieżkach rowerowych czy po asfaltowych drogach, jak i po ubitych drogach polnych i leśnych. Rower damski Kross w sklepie StudioSport występuje w dwóch rozmiarach – M przeznaczony dla kobiet o wzroście poniżej 169 cm oraz w rozmiarze L dla kobiet wyższych niż 169 cm.

W męskiej wersji rower trekkingowy Trans Alp marki Kross sugerowany jest dla panów, którzy poszukują niezawodnego, trwałego, a przy tym doskonale wyposażonego roweru. Sprawdzi się podczas jazdy na mieście, jak i w trakcie wyprawy w góry na kilka dni. Występuje w rozmiarach S, M, L i XL.