Doskonałe LEDY KMLEDS Series od 3W do nawet 100W

Produkt firmy KMleds o mocy 3W, 10W, 60W oraz 100W charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami. Do produkcji półproduktów wykorzystano tu najwyższej jakości materiały, podwyższające jakość i żywotność produktu końcowego. Półprodukty są łatwe do zastosowania oraz kompatybilne z wieloma odbiornikami.

KML-003WB Series

KML-003WB to wysokiej jakości energooszczędny emiter LED, która zapewnia optymalne źródło światła punktowego, nawet dla najbardziej wymagających instalacji. Najnowszy produkt firmy www.KMleds.com, która specjalizuje się w tworzeniu wysokogatunkowych urządzeń LED pobiera nikłą ilość energii elektrycznej, gdyż jego moc to zaledwie 3 waty.

Kolejnymi zaletami KML-003WB są: długa żywotność, natychmiastowe światło, niskie napięcie stałe, wysoka wydajność oraz zgodność z dyrektywą RoHS. Produkt świetnie sprawdza się w szerokim zakresie temperatur (od -40 do 110 stopni Celsjusza) i przy względnie niskim poborze energii zapewnia dużą ilość światła, sięgającą nawet 220 lumenów.

Firma KMleds od początków swojego istnienia stawia na jakość, dlatego wybór produktów, które są dostępne w jej ofercie, to gwarancja wyboru najlepszej spośród dostępnych na rynku opcji. Jeżeli jesteś znudzony starymi, oklepanymi już rozwiązaniami, czas najwyższy skorzystać z usług dynamicznie rozwijającej się firmy. W związku z tym, że wszystkie oferowane przez KMleds produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, znaczna większość zamawiających jest zadowolona z otrzymywanego towaru.

Musimy wziąć jednak pod uwagę że produkty nie należą do najtańszych – dobra jakość wykonania oraz specjalne materiały a co za tym idzie cena też jest wyższa od analogicznych urządzeń nawet o 50%. Warto się jednak zastanowić czy nie lepiej zapłacić trochę więcej za dłuższy czas pracy oraz możliwość ciągłej pracy w warunkach ekstremalnych. Produkt dostępny do zakupu na allegro oraz ebay. Ceny wahają sięw granicach: 3W – 13-15zł, 10W – 120-125zł, 60W – 190-195zł, 100W – 300-330zł (netto)