Jak bezpiecznie kupować części samochodowe przez internet?

Chcesz zakupić części do swojego samochodu? W takim przypadku możesz zrobić to bez wychodzenia z domu, całkowicie przez internet. Zanim jednak klikniesz „kup teraz”, sprawdź razem z nami, jak zrobić zakupy bezpiecznie. Niestety, możemy narazić się na spore ryzyko utraty pieniędzy, gdy zrobimy zakupy tam, gdzie nie będą one w pełni bezpieczne.

Zalety garaży blaszanych

Parkowanie samochodu pod przysłowiową chmurką, odbija się negatywnie na kondycji  nie tylko jego lakieru i całego nadwozia, ale i na stanie podwozia oraz poszczególnych układów pod maską pojazdu. W znacznie lepszym stanie będzie samochód, który będzie stał w garażu. Jeśli nie stać nas na wybudowanie drogiego garażu murowanego, w bryle budynku lub w postaci wolnostojącej,…

Spełnić motocyklowe marzenie

Czy trudno jest znaleźć kogoś, kto choć raz w życiu nie myślał o wyjątkowej wycieczce motocyklowej? Z całą pewnością nie, bowiem te niezwykłe jednoślady często przyprawiają o szybsze bicie serca. Legendy amerykańskich szos, szybkie niczym strzała japońskie ścigacze, a także w niczym nie ustępujące im pojazdy europejskich producentów. Dokąd można się nimi udać i co…

Auto na specjalne okazje

W dzisiejszym świecie praktycznie każdy posiada samochód, nie znaczy to jednak, że wszystkie auta nadają się na specjalne okazje. Jeśli szukamy jakiegoś wyjątkowego egzemplarza, czy to na własny ślub, czy inną ważną uroczystość w naszym życiu, zazwyczaj decydujemy się na wynajem. Warto jednak zastanowić się nad tym, gdzie szukać idealnego samochodu.

Stereotypy o kierowcach znanych marek

(ALEKSANDRA POS) Przyjrzyjmy się najbardziej rozpowszechnionym stereotypom Polaków na temat kierowców BMW i Mercedesa. Wiadomo, jeśli stereotyp to zawsze krzywdzący, ale co ciekawe, niektóre opinie faktycznie można uzasadnić chociażby względami ekonomicznymi. Trudno jednak wrzucać wszystkich miłośników danej marki do jednego worka.